SEAT
AUTO JAROV

zpět

Toledo

Legendární SEAT Toledo se vrací na výsluní segmentu rodinných vozů. Omlazený model SEAT Toledo se představuje s moderním designem, lepším výkonem a všestrannou praktičností.

SEAT Toledo je bezesporu jedno z nejvíce ikonických aut v historii. Nyní přichází s novým, elegantnějším a harmonickým designem. Toledo zaujme kombinací rodinného a sportovního vozu podpořenou jemnými liniemi a dominantním rámem SEAT.

Celé své posádce Toledo zajistí maximální komfort. Interiér vozu je chytře vyřešen, a proto cestujícím poskytne spoustu prostoru pro hlavu i nohy. Pokud vyrazíte na rodinnou dovolenou, SEAT Toledo je Váš dokonalý parťák. Do zavazadlového prostoru o objemu 550 litrů naskládáte vše, co potřebujete k příjemně strávené dovolené.

Pro dokonalý vzhled má Toledo v nabídce širokou škálu barevných variant. Vybrat si můžete třeba červenou Somontano, modrou Denim nebo béžovou Capuccino.

Bezpečnost rodiny a nejbližších je pro každého řidiče prioritou. SEAT Toledo Vám v tomto ohledu ušetří spoustu starostí. Bezpečnostními prvky téměř přetéká. ABS, elektronická kontrola stability (ESP) a bezpečné upevnění dětské sedačky ISOfix je u Toleda standardem.

SEAT se ve svých modelech zaměřuje na ochranu životního prostředí, Toledo není výjimka. U zážehových motorů 1.2 a 1.4 (75 a 122 koní) se emise vyšplhají na pouhých 119 g/km a 134g/km, dieselové 1.6 (105 koní) se drží na hranici 114 g/km.

Jestliže toužíte po praktickém, rodinném voze za slušnou cenu, SEAT Toledo je pro Vás správná volba.