SEAT
AUTO JAROV

zpět

Mii

SEAT Mii je sice exteriérem malé auto, ale svým chytrým designem Vás přesvědčí o své praktičnosti. Jako každý model SEAT, i Mii má své dynamické linie, které zdůrazňují jeho vitalitu. Od přídě až k zádi je z vozu SEAT Mii cítit, že tento model je určen těm, kteří se nebojí užít si jízdu naplno.

Výrazný a silný charakter vozu SEAT Mii zdůrazňuje profil s tónovanými skly bočních oken, klikami dveří a vnějšími zpětnými zrcátky v barvě karoserie.

Ač se to na první pohled nezdá, SEAT Mii poskytne pohodlí až čtyřem dospělým osobám. SEAT Mii je dodáván v široké paletě barev, kterými si můžete svůj vůz zosobnit přesně podle Vašich představ. Na výběr je například žlutá Sunflower, červená Tornado nebo černá Deep.

Technika v SEAT Mii je navržena tak, aby svému řidiči co nejvíce usnadnila ovládání systému za jízdy. SEAT Mii je vybaven SEAT Media systémem, díky kterému si užijete jízdu plnou zábavy. Součásti SEAT Mii je např. navigační systém, Bluetooth handsfree, ovládání rádia a CD/MP3 přehrávače.

Městský bezpečnostní asistent Safety assist Vám ukáže správný směr při jízdě městem a pomůže se vyhnout všem nepředvídatelným situacím v dopravě. Díky detekci překážek Váš SEAT Mii i automaticky zabrzdí, pokud je to nutné. SEAT Mii je jednoduše skvělý parťák k nezaplacení.

SEAT Mii je úsporné auto, které je se svými inovativními přístupy šetrné k životnímu prostředí. Pro svůj nový SEAT Mii si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených úsporných benzinových motorů – 1.0 (44 kW), 1.0 (55 kW) nebo zvolit pohon na zemní plyn 1,0 CNG (50kW). Všechny pohonné jednotky SEAT Mii dosahují optimálních výkonů se sníženými emisemi.

SEAT Mii je živý vůz do města, který se stane Vaším nejlepším přítelem.

Více foto +3