SEAT
AUTO JAROV

zpět

Leon

Leon. SEAT Leon. Už toto ve Vás musí vyvolat touhu. Touhu nastoupit, otočit klíčkem a vyrazit až na konec světa. SEAT Leon je prémiový vůz vyroben z nejlepších materiálů a vybaven nejmodernější technikou. Seznamte se blíže.

Nové linie vozu SEAT Leon zaujmou svou jemnou propracovaností a udávají novému modelu osobitý vzhled. Přední část vozu dekorují LED světlomety, které jsou jedním z mnoha inovativních prvků v novém voze SEAT Leon. Chytře osvětlují vozovku a zabraňují oslnění řidičů jedoucích v protisměru.

Systém Easy Connect poskytne řidiči SEAT Leon ovládání zábavních a komunikačních funkcí na uživatelsky přívětivé úrovni. Možnost propojení a přehrávání muziky z iPodu, CD nebo jiných zařízení zajistí posádce zábavu po celou dobu jízdy. Nový SEAT Leon je vybaven dalšími chytrými a inovativními systémy – parkovací asistent pro snadnější a bezpečnější manipulaci, dešťový senzor pro ovládání stěrače čelního skla a systém coming/leaving, díky kterému Vám SEAT Leon zajistí potřebné osvětlení vozidla pro vyšší pocit bezpečí. SEAT Leon ve výbavě FR nabízí 3 stupně volby jízdy – Eco, Normal, Sport a Individual. Přepnutím do nového režimu se změní styl jízdy i chování celého vozidla. Na všechny 3 stupně reaguje motor, posilovač řízení i osvětlení interiéru zcela odlišně, vždy však perfektně. Náročný řidič má možnost si nastavit jednotlivé prvky přesně podle svých potřeb.

Bezpečnostní prvky jsou v novém voze SEAT Leon zastoupeny ve velkém. Senzor tlaku v pneumatikách pro stabilní jízdu, asistent dálkových světel pro bezpečnost všech účastníků silničního provozu, nebo senzor únavy řidiče, který společně se systémem Lane assistant chrání proti nebezpečnému vyjetí z jízdního pruhu. Výkon je ale to hlavní, o čem u vozu SEAT Leon běží. Benzínové motory nabízí motorizace 1.2 TSI (63 kW) až po 1.8 TSI (132 kW) vybavené automatickou převodovkou DSG. Naftové motorizace zastupuje 1.6 TDI (66 kW) až 2.0 TDI (135kW).

SEAT Leon je burácející síla, se kterou budete naprostým králem silnic.

Více foto +1

Varianty modelu