SEAT
AUTO JAROV

zpět

Leon ST

Nový SEAT Leon ST. Kombi s dokonalou kombinací prostoru, s nímž bude každý okamžik důležitý. Kultovní design se v něm snoubí s vyspělou technikou, kterou si budete užívat.

Nový Leon ST kombinuje nejlepší jízdní dynamiku a komfort, ať chcete projíždět městem, dojet stylově do práce, vydat se za novým dobrodružstvím nebo podnikat cokoli jiného. Nový Leon ST je připraven, ať vás zavedou vaše cesty kamkoli.

Ve městě oceníte jeho kompaktní rozměry a do prostorného zavazadlového prostoru o objemu 587 až 1470 litrů se vám vejde vše, co potřebujete pro dobrodružný víkend. Paket Family se postará o zábavu vašich spolucestujících. Leon ST disponuje adaptivním tempomatem ACC, na kterém si nastavíte rychlost jízdy a vzdálenost od vozu, který jede před vámi. Pokud vozidlo zpomalí, systém automaticky přibrzdí, což pro vás zajišťuje komfort a relaxaci. U modelu Leon ST nechybí ani LED světlomety. Samozřejmostí je také navigační systém, který lze ovládat hlasem, takže budete stále v kontatku s vozovkou. Dvouspojková převodovka DSG s pádly na volantu pro manuální řazení reaguje během sekundy. Vybrat si můžete ze čtyř režimů pro jízdu - Normal, Sport, Eco a Individual. Funkce Front Assist sleduje dění před vozem a v případě, že se před vozem objeví nějaký objekt, upozorní vás, abyste se mu mohli vyhnout. Mezi další asistenční systém patří například asistent dálkových světel, senzor únavy řidiče nebo multikolizní brzda.

Benzínové motory nabízí motorizace 1.2 TSI (63 kW) až po 1.8 TSI (132 kW) vybavené automatickou převodovkou DSG. Naftové motorizace zastupuje 1.6 TDI (66 kW) až 2.0 TDI (135kW).

Více foto +1