SEAT
AUTO JAROV

zpět

Leon SC

Seznamte se s novým modelem SEAT Leon SC. Nové 3dveřové sportovní kupé od značky SEAT je symbolem krásy a skvělého jízdního výkonu.

Již od začátku vývoje modelu se počítalo s tím, že Leon SC nebude pouze zkrácenou verzí 5dveřového modelu, ale získá svůj osobitý styl. SEAT Leon SC je lahoda pro oko. Jeho ostré rysy a aerodynamické tělo jsou jasným důkazem, že se nejedná pouze o auto, ale přímo o mistrovské dílo. Konstrukce modelu Leon SC je precizně zpracována a vozu dodává nezaměnitelný vzhled.

SEAT Leon SC má drzý a vyzývavý výraz, nicméně tento vůz si ho může s přehledem dovolit. Přední části dominují výrazné LED světlomety a lichoběžníková maska chladiče. K dokonalému vozu samozřejmě patří i výběr správné barvy laku, ze široké nabídky doporučujeme rozhodně červenou Emocion nebo modrou Alor. Na interiér vozu SEAT Leon SC byly použity prvotřídní materiály, díky kterým si můžete dopřát luxus při každé jízdě. Již v základní výbavě jsou součástí modelu SEAT Leon SC sportovní sedadla, které Vás nenechají vypadnout z místa ani v těch nejostřejších zatáčkách.

Vnitřek vozu je uspořádán tak důmyslně a propracovaně, že celá posádka má kolem sebe dostatek prostoru, čímž si může vychutnat lepší zážitek z jízdy.

Řízení nového modelu SEAT Leon SC je radost. Díky nejnovějším technologiím je ovládání vozidla jednoduché a přesné. Milovníci rychlé jízdy ocení dvouspojkovou převodovku DSG s pádly pro ovládání pod volantem. Ta Vám dopřeje superrychlé řazení v řádech milisekund.

SEAT Leon SC disponuje agilním podvozkem, díky kterému můžete dosáhnout rychlejší a bezpečnější jízdy. Nabídka motorů je u modelu Leon SC velmi široká, můžete si vybrat až z 15 motorizací. Benzínové motory jsou k dispozici v rozmezí od 1.2 TSI s výkonem 86 koní až po 1.8 TSI DSG s motorem poháněným 180 koňmi. Z naftových motorů je možnost si vybrat motorizace 1.6 TDI (90 koní) nebo 2.0 TDI, které má výkon až 150 koní.

Vůz, který zažehne vášeň a potěšení z jízdy v každém řidiči – SEAT Leon SC.

Více foto +1