SEAT Ibiza SC

Poznejte blíže nový SEAT Ibiza SC - Sport Coupé. Svým dynamickým vzhledem Vás dostane do kolen. Nová Ibiza SC získala spoustu sportovních designových detailů, které z ní dělají neodolatelnou.

Ibiza SC se může pochlubit novými křivkami, které umocňují dojem prvotřídního sportovního vozu. Přední maska, tvarovaná kapota a široké nárazníky nového vozu SEAT Ibiza SC podtrhují jeho dynamický styl. V přední části vozu je exteriér Ibizy SC zaměřen především na bi-xenonová světla s LED diodami pro denní svícení. Díky lepší svítivosti zaručují větší bezpečnost při jízdě nejen pro Vás, ale i pro ostatní účastníky silničního provozu. Kombinace barevných paketů vám dávají dosud nevídané možnosti pro individualizaci nového modelu SEAT Ibiza, s nímž bude každá jízda ještě barevnější.

Nový SEAT Ibiza SC má ergonomicky navržený interiér, který umožňuje ještě zábavnější a sportovnější jízdu. Ibiza SC nabízí nepřekonatelné zážitky z jízdy díky velmi kvalitním detailům i nejmodernější technice. Interiér vozu Ibiza SC je synonymem sportovně elegantního luxusu. Své posádce SEAT Ibiza SC nabízí špičkový komfort v podobě pohodlných sedaček, velkorysého prostoru a praktických opěrek hlavy i loktů. Řidiči v modelu Ibiza SC jistě ocení podélně i výškově upravitelný sloupek řízení. Jízdu v Ibize SC Vám zpříjemní CD/MP3 přehrávač s rádiem a výkonnými reproduktory.

SEAT všechny své modely vybavil inovativními technologiemi a Ibiza SC také nepřišla zkrátka. Palubní počítač v nové Ibize SC se vyznačuje uživatelsky přívětivým ovládáním, na multifunkčním volantu naleznete všechny důležité funkce a mnoho řidičů jistě ocení asistenta rozjezdu do kopce.

Vzhledem ke sportovnímu charakteru vozu je Ibiza SC vybavena mnoha prvky pro zachování bezpečnosti všech cestujících. Vzniku nehody Ibiza SC předchází zapnutím ABS a brzdného systému, který při prudkém sešlápnutí brzdy aktivuje výstražná světla, čímž upozorní řidiče za Vámi. V případě již vzniklé nehody jsou cestující ve voze SEAT Ibiza SC chráněni několika airbagy a tříbodovými bezpečnostními pásy.

SEAT Ibiza SC je především o skvělém jízdním výkonu. Nová automatická převodovka DSG zaručuje rychlé a plynulé řazení, které spolu s výkonnými motory ohromí každého řidiče. Naftové motory zastupují motorizace 1.4 TDI s výkonem od 55 kW až po 77 kW, benzínové si můžete vybrat od 1.0 (55 kW) až po 1.4 TSI (110 kW). Přesvědčte se sami o vynikajících kvalitách nového modelu SEAT Ibiza SC - Sport Coupé, které bylo stvořeno k jízdě.

Mám zájem o předváděcí jízdu