SEAT Ibiza Cupra

Nový SEAT Ibiza CUPRA vnese do Vašeho života extra porci emocí. První dojem je rozhodující, a tak dává ultrasportovní vnější design jasně najevo, že tady se můžete těšit na ještě dynamičtější jízdu. Nastupte si do interiéru a objevíte kompletně přepracovanou přístrojovou desku pro ještě intuitivnější řízení.

Nový SEAT Ibiza CUPRA je nejostřejší Ibiza, jaká byla kdy vyrobena. Motor o výkonu 192 k je o 12 k výkonnější než předchozí verze a umožňuje akceleraci z 0 na 100 km/h za 6,7 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 235 km/h. Nová Ibiza CUPRA byla zrozena pro nejvyšší výkony.

Každý detail nového modelu SEAT Ibiza CUPRA byl navržen s cílem umocnit zážitky z jízdy. Při pohledu zvenku zanechá skvělý dojem elegantní postava s exkluzivní maskou chladiče CUPRA, lichoběžníkovou koncovkou výfukové soustavy a 17“ koly z lehké slitiny. V interiéru je kombinace vrcholně sportovního charakteru a absolutní krásy završena detaily, jako jsou anatomicky tvarovaná sedadla, hliníkové pedály i kůží obšitý volant a řadicí páka.

Mám zájem o předváděcí jízdu